Www.Radiorainca.com Me Ne Gjithmon Afer Vendlindjes Tuaj
Me Ju 24 OnAir
Kliko Ne Player Per Ta Ndegju Radion
Kliko Mbi Foto

Kliko Mbi Foto Telefoni Fales Ne RadioRainca


Navigation
Users Online
-> Guests Online: 1

-> Members Online: 0

-> Total Members: 7
-> Newest Member: afrim
Forum Threads
Newest Threads
-> Rainca-Top.Com
-> Presheva-Top.Tk Pres...
-> Kush troket sonte nė...
-> Mesazhe Dashurie
-> Poezi Shqip
Hottest Threads
-> Rainca-Top.Com [0]
-> Presheva-Top.Tk P... [0]
-> Kush troket sonte... [0]
-> Mesazhe Dashurie [0]
-> Poezi Shqip [0]
Shoqerohu Ne Chat
Latest Articles
-> Vrejtje . Idea . rre...
-> Qka Deshironi Tė Ju ...
Gazeta Shqipe

Smail Puraj Me Bukuria Tende
Random Media
Latest Media
Film - Jetimi
[24-10-2013 00:06]
Nėna Qe Rit Jetimin...
[24-10-2013 00:02]
Adem Ramadani - Res...
[02-10-2013 15:56]
Rovena Stefa ft. Sa...
[12-02-2013 16:41]
Shqipe Krivenjeva N...
[03-02-2013 21:23]
Avni dhe Sami Alimu...
[03-02-2013 21:12]
Silva Gunbardhi ft....
[03-02-2013 21:06]
Memi Beso Beso Radi...
[03-02-2013 21:03]
Violeta Kukaj O Allah
[03-02-2013 21:03]
Mahmut Ferati - Mat...
[03-02-2013 20:59]
Te dua Ty RadioRain...
[03-02-2013 20:53]
Viola Gurbeti Radio...
[03-02-2013 20:52]
Salim Arifi Du Du M...
[03-02-2013 20:51]
Rovena Stefa - Adre...
[03-02-2013 20:50]
Smail Puraj Bama ha...
[03-02-2013 20:49]
GOTA
A nuk e dini Se me njė gotė Mund tė pijė ujė Krejt kjo botė? Tė gjithė e duan, Nėnat e fėmijėt, E puthin gotėn Shumė herė nė ditė. Tė gjitha gotat Kanė - bukuri, Por nuk i dua Kur kanė raki...
Ora Si Pas Vendit
Duaja E Nėnes
Links
Armanipr.Tk
www.albanianmusic.ch
Rainca-Top
RadioRainca.tk
Presheva-Top.Tk
presheva-top.de
Presheva-Top.Com
All Web Links...
RSS Feed
There is no source file set.
Na Kontaktoni
Mir Se Erdhe Ne RadioRainca

Studio Qėndrore Dietikon (Zvicer)
Telefoni Fix : +33 970 460 040
Dhe mundeni tė dėrgoni SmS Viber Whatsapp : +41 76 282 9008
Pėrshendetje : Ē'do tė Marte Deri Shtune : 20:30 - 22:30 : Visar
Emisioni Kontaktues Nė Verzionin Skype : RadioRainca
Emisioni ėsht i drejtpėrsedrejti dhe Kontaktues.

Rainca Top The Best Albania TopSite
Behu Pjes e jona ne Facebook Kliko RadioRainca
Njė lėng qė mund ta pėrgatisin vetė duhanpirėsit
Njė lėng qė mund ta pėrgatisin vetė duhanpirėsitNjė lėng qė mund ta pėrgatisin vetė duhanpirėsit, pėr t’i pastruar mushkėritė
Gjėja mė e mirė qė mund tė bėjė njė duhanpirės, ėshtė tė lėrė duhanin.
Gjithsesi, nėse nuk mund ta bėjė dot kėtė, kėshillohet tė paktėn tė konsumojė ushqime qė pastrojnė mushkėritė.
KENI GURE NE VESHKA
KENI GURE NE VESHKAJA RECETA QE JUA ZHDUK PER 6 DITE
Gurėt nė veshka janė njė shqetėsim madhor pėr shumė njerėz. Dhimbjet e tyre janė aq tė forta se njerėzit pėrdorin lloj- lloj metodash pėr tė shpėtuar prej tyre. Ne po ju tregojmė njė recetė, e cila nė mėnyrė tė pabesueshme i largon gurėt nga veshka nė mėnyrė krejt natyrale. Kjo ndodh pėr gjashtė ditė, por edhe pjesėn tjetėr tė rėrės. Pėrbėrėsit: 100 mililitra lėng limoni; – 100 mililitra vaj ulliri; – 100 mililitra birrė. Pėrgatitja: Tė gjithė pėrbėrėsit t’i vendosni nė njė gotė dhe t’i konsumoni nga njė lugė.
Te Rainca Mobil
Urimet Dhe Pershendetjet Nė Media Player Tė Ndėgjoni Edhe Tė Shkrani Urimet E Juaj
Vend Pėr Reklamėn Tuaj
Votoni Pėr Web Faqen Tonė RadioRainca.Com
http://presheva-top.com//
Shqipe Krivenjeva
Remzi Jakupi Remi
Duli Coiffeur Ne Dietikon
Ju Mir Presim Ne RadioRainca.Com

Pellumb Vrinca - Jam Shqiptare
Agron Sylejmani - Goni
Radio Rainca Me Ju 24 OnAir
Ndegjo Me Iphon
RadioRainca Nė Facebook
Telefoni Fales
Per Ju Dhe Me Ju Se Bashku
Tel : 0041 31 526 91 60
Mobil : 00 41 76 282 90 08

Ndegjo Radio Rainca Ne


Kliko Dhe Ndegjo Me Google Ose Mozilla
Shoutbox
You must login to post a message.

22-11-2015 16:32
Studio Qėndrore Dietikon (Zvicer) Telefonat Fix : +41 44 586 10 61 +41 31 526 91 60 Dhe mundeni tė dėrgoni SmS Viber Whatsapp : +41 76 282 9008 Pėrshendetje : Ē'do tė Marte Deri Shtune
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Member Poll
Qka Ju Pelqen Nė RadioRainca

Muzik Mp3
Muzik Mp3
0% [0 Votes]

Video Clipe
Video Clipe
0% [0 Votes]

Lajmet
Lajmet
0% [0 Votes]

RadioRainca
RadioRainca
100% [3 Votes]

RadioFoleja
RadioFoleja
0% [0 Votes]

Forumi
Forumi
0% [0 Votes]

Skam Ide
Skam Ide
0% [0 Votes]

Votes: 3
You must login to vote.
Started: 08.03.14
Emisione Vendor
LAJMET E MĖNGJESIT 9:30

LAJMET INFO 17:00

LAJMET QENDRORE 19:30

FAMILJA MODERNE 20:10

KAFENEJA JONĖ 20:10

OXYGEN SHOW 21:00

PARROTLLA 21:00

JETA NĖ KOSOVĖ 20:30

SUBVENCION 21:30

Online Stats
Guests online: 1
Members online:
no members online


registered members: 7
unaktivated members: 33
newest member: afrim

user today: 793
user online: 1
Max. onlinerecord: 71
Max. per day: 36895
user yesterday: 0
user month: 793
Entire users: 4726274

last 24h:
Myfacebook
Fjalor i Komentimit
Fjalor i Komentimit Tė Endrrave
The newst Photo
Dj-Visari
Dj-Visari
Une Me Nipin
Une Me Nipin
Live RadioRainca
Live RadioRainca
Falja E Namazit
RSS-Feeds
RSS-Feeds News as RSS-Feed
Votoni Pėr Web Faqen

http://presheva-top.de//

http://presheva-top.de//

Render time: 0.07 seconds
6,067,239 unique visits