Kliko Mbi Foto Telefoni Fales Ne RadioRainca

Radio Rainca Me Ju 24 OnAir
Navigation
Marketing
Users Online
Guests Online: 1

Members Online: 0

Total Members: 5
Newest Member: Miradie
Forum Threads
Newest Threads
Rainca-Top.Com
Presheva-Top.Tk Pres...
Kush troket sonte nė...
Mesazhe Dashurie
Poezi Shqip
Hottest Threads
Rainca-Top.Com [0]
Presheva-Top.Tk P... [0]
Kush troket sonte... [0]
Mesazhe Dashurie [0]
Poezi Shqip [0]
Shoqerohu Ne Chat
Latest Articles
Vrejtje . Idea . rre...
Qka Deshironi Tė Ju ...
Gazeta Shqipe

Partnerat Ne RadioRainca
Aferdita Demaku

shpallje

..:: Presheva-Top.Tk ::..

DashuriaNeDiaspor.Com

Rainca-Top.Com

Mima Muzik

Viola www.radiorainca.ch

Besim Bajrami

Smail Puraj Me Bukuria Tende
Random Media
Latest Media
Film - Jetimi
[24-10-2013 00:06]
Nėna Qe Rit Jetimin...
[24-10-2013 00:02]
Adem Ramadani - Res...
[02-10-2013 15:56]
Rovena Stefa ft. Sa...
[12-02-2013 16:41]
Shqipe Krivenjeva N...
[03-02-2013 21:23]
Avni dhe Sami Alimu...
[03-02-2013 21:12]
Silva Gunbardhi ft....
[03-02-2013 21:06]
Memi Beso Beso Radi...
[03-02-2013 21:03]
Violeta Kukaj O Allah
[03-02-2013 21:03]
Mahmut Ferati - Mat...
[03-02-2013 20:59]
Te dua Ty RadioRain...
[03-02-2013 20:53]
Viola Gurbeti Radio...
[03-02-2013 20:52]
Salim Arifi Du Du M...
[03-02-2013 20:51]
Rovena Stefa - Adre...
[03-02-2013 20:50]
Smail Puraj Bama ha...
[03-02-2013 20:49]
GOTA
A nuk e dini Se me njė gotė Mund tė pijė ujė Krejt kjo botė? Tė gjithė e duan, Nėnat e fėmijėt, E puthin gotėn Shumė herė nė ditė. Tė gjitha gotat Kanė - bukuri, Por nuk i dua Kur kanė raki...
Ora Si Pas Vendit
Duaja E Nėnes
Links
Armanipr.Tk
www.albanianmusic.ch
Rainca-Top
RadioRainca.tk
Presheva-Top.Tk
presheva-top.de
Presheva-Top.Com
All Web Links...
RSS Feed
There is no source file set.
Lajmet E Freskta
29.07.2014 09:59: Ja si u festua Bajrami nėpėr botė /foto/
Besimtarët muslimanë festuan dje Fitër Bajramit. Këtë vit disa prej shteteve me shumicë muslimane ky Bajram i ka gjetur në një situatë të rënduar. Palestinezët

29.07.2014 08:33: QSA implementoi projektin "Shporta e Fitėr Bajramit"
Me rastin e festës së Fitër Bajramit, Qendra e Solidaritetit dhe Avancimit (QSA), në kuadër të projektit “Shporta e Fitër Bajramit”, bëri shpërndarjen e mbi

29.07.2014 08:30: Mėsimdhėnėsit e matematikės dhe Kėshilli pėr ēėshtje arsimi shpėtuan mbylljen e gjimnazit nė Preshevė nė vitin 1991/92
Gjatë vitit shkollor 1990/91, me ndryshimin e Ligjit për Arsimin e Mesëm në Republikën e Serbisë dhe vendimin e Kuvendit komunal të Preshevës, nga Qendra

29.07.2014 07:37: Shqipėria renditet nė 10 vendet e botės qė duhen vizituar
Shqipëria është renditur ndër 10 vendet kryesore në botë që duhet vizituar sivjet. Përpos detit, Shqipëria përmban edhe atraksione të tjera.
Në jug të Shqipërisë, zhvillohen

28.07.2014 15:58: Serbia pėrpiqet ta heq qafe Kosovėn nga bisedimet me BE-nė
Shefi i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuric, deklaroi se Serbia dëshiron që kapitulli 35, i cili do të jetë pjesë e

28.07.2014 15:56: Tėrnava: Ekstremistėt fetarė, sindrom shkatėrrues
Bashkësia Islame e Kosovës zotohet se do të luftojë kundër çdo lloj ekstremizmi, radikalizmi apo çdo grupi tjetër që mund t’i shkaktojë dëme shtetit, sigurisë

27.07.2014 23:14: Sigurimi shėndetsor - librezė shėndetsore pėr udhėtim jashtė shtetit
Udhëtarët që udhëtojnë jashtë shtetit, para se të nisen duhet të paguajnë sigurimin shëndetësor e cila mund të paguhet në secilën shtëpi sigurimi ose agjenci

27.07.2014 23:06: Nė Merdare kolona deri 20 kilometra, pritjet zgjatin deri 8 orė /video/
Në vendkalimin kufitar Merdare kolona e veturave në hyrje në Kosovë ka arritur deri 20 kilometra dhe pritjet shkojnë deri 8 orë.
Shumica e mërgimtarëve kanë

27.07.2014 18:04: Serbia kėrcėnon: Tė lirohet menjėherė Ivanovici
E ashtuquajtura Zyrë për Kosovën e Qeverisë së Serbisë, ka kërkuar që kryetari i Iniciativës qytetare SDP, Oliver Ivanovic, menjëherë të lirohet nga paraburgimi, pasi

27.07.2014 00:40: Pėr krime lufte do tė ndiqen 23 shqiptarė
Në Prokurorinë Speciale të Kosovës janë duke u hetuar 35 persona nën dyshimin se janë të përfshirë në terrorizëm.
Proceseve gjyqësore që janë duke u zhvilluar

Ndegjo RadioRainca
RadioRainca Nė Facebook
Telefoni Fales
Per Ju Dhe Me Ju Se Bashku
Tel : 0041 31 526 91 60
Mobil : 00 41 76 216 83 90

Ndegjo Radio Rainca Ne


Kliko Dhe Ndegjo Me Google Ose Mozilla
Shoutbox
You must login to post a message.

30-05-2014 20:09
Pershendetje me te perzemert per bashkevendasit e mi nga Kosova Lindore dhe uroj ēdo te mire ne jete per te gjithe!

30-05-2014 20:08
Stafit dhe te gjithe degjuesve te radio Rainces ju uroj mbremje te kendshme dhe disponim te mire ne kete fundejave! Respekt per te gjithe!

01-05-2014 20:31
Pershendetje, dhe ju uroj mbremje te kendshme! Na kenaqet bashk me "Daden". hahahah! Kalofshi sa me mire

28-04-2014 09:26
Pershendejte! Le te jete kjo e hene nje dite fillimjave e mbare e percjellur me suksese diteve ne vazhdim! ēaste te kendshme e disponim te mire per te gjithe duke filluar nga stafi i radio Rainces der

27-04-2014 11:40
Radio Rainca, stafit realizues dhe te gjithe degjuesve ju deshiroj nje te diele te qete dhe te kendshme, uroj pranvere ne jeten tuaj te jete perhere! Respekt per te gjithe

Random Photo
RadioRainca
RadioRainca
Radio Rainca Logo
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Member Poll
Qka Ju Pelqen Nė RadioRainca

Muzik Mp3
Muzik Mp3
0% [0 Votes]

Video Clipe
Video Clipe
0% [0 Votes]

Lajmet
Lajmet
0% [0 Votes]

RadioRainca
RadioRainca
100% [4 Votes]

RadioFoleja
RadioFoleja
0% [0 Votes]

Forumi
Forumi
0% [0 Votes]

Skam Ide
Skam Ide
0% [0 Votes]

Votes: 4
You must login to vote.
Started: 08.03.14
Emisione Vendor
LAJMET E MĖNGJESIT 9:30

LAJMET INFO 17:00

LAJMET QENDRORE 19:30

FAMILJA MODERNE 20:10

KAFENEJA JONĖ 20:10

OXYGEN SHOW 21:00

PARROTLLA 21:00

JETA NĖ KOSOVĖ 20:30

SUBVENCION 21:30

Online Stats
Guests online: 1
Members online:
no members online


registered members: 5
unaktivated members: 3
newest member: Miradie

user today: 3696
user online: 1
Max. onlinerecord: 67
Max. per day: 36895
user yesterday: 3006
user month: 112735
Entire users: 2935411

last 24h:
Myfacebook
Fjalor i Komentimit
Fjalor i Komentimit Tė Endrrave
The newst Photo
Dj-Visari
Dj-Visari
Une Me Nipin
Une Me Nipin
Live RadioRainca
Live RadioRainca
Falja E Namazit
RSS-Feeds
RSS-Feeds News as RSS-Feed
Votoni Pėr Web Faqen

Na Kontaktoni